Asus PRIME A620AM-A-CSM
48 570 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: PRIME A620AM-A-CSM
AM5, AMD A620A, 4xDDR5, Max:5200MHz, Max:256GB, 2xPCIE16, 1xPCIE1, 4xSATA3, RAID, 4xUSB, 2xUSB3.2, VGA, HDMI, DisplayPort, PS2:1 db, 7.1, Gigabit, 2xM.2, Micro-ATX
| Foglalat | AM5 |
| Chipset | AMD A620A |
| DDR5 memória foglalat | 4 |
| Maximum memória órajel | 5200 MHz |
| Maximum memória méret | 256 GB |
| PCI-E 16x foglalat | 2 db |
| PCI-E 1x foglalat | 1 db |
| PCIe Mini Card Slot | Nem |
| SATA III csatlakozó | 4 db |
| RAID | Igen |
| Integrált audio | 7.1 |
| Hálózat | Gigabit |
| Méret szabvány | Micro-ATX |
| Gyártó | Asus |
