ASRock B850 STEEL LEGEND WIFI
73 630 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: ASRock
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 90-MXBQS-A0UAYZ
AM5, AMD B850, 4xDDR5, Max:5600MHz, Max:256GB, 2xPCIE16, 4xSATA3, RAID, 4xUSB, 5xUSB3.2, 2xUSB4.0C, HDMI, 7.1, SPDIF optikai kimenet, 2.5Gb/s LAN, WiFi, Bluetooth, 3xHyper M.2, 1xBlazing M.2, ATX, RGB, Gamer
| Foglalat | AM5 |
| Chipset | AMD B850 |
| DDR5 memória foglalat | 4 |
| Maximum memória órajel | 8000 MHz |
| Maximum memória méret | 256 GB |
| PCI-E 16x foglalat | 2 db |
| PCIe Mini Card Slot | Nem |
| SATA III csatlakozó | 4 db |
| RAID | Igen |
| USB 3.2 csatlakozó | 5 db |
| Integrált audio | 7.1 |
| Hálózat | 2.5Gb/s LAN |
| Hyper M.2 csatlakozó | 3 db |
| Blazing M.2 csatlakozó | 1 db |
| Méret szabvány | ATX |
| Gyártó | ASRock |
| Maximum memória órajel | 5600 MHz |
